Отборът на FEBAMBA Women е дамски баскетболен отбор, представляващ Федерацията по баскетбол в Аржентина. Отборът се състезава в Аржентинската баскетболна лига (LFB), най-високото ниво на женски професионален баскетбол в страната.

FEBAMBA Women е основан през 1934 г. и е един от най-успешните отбори в историята на LFB, спечелил 10 титли. Отборът представлява Аржентина и в международни състезания, като Южноамериканското първенство и Американската купа по баскетбол за жени.

В състава на FEBAMBA Women влизат някои от най-добрите аржентински баскетболистки, както и чуждестранни състезателки. Отборът е известен с бързата си и агресивна игра, както и със силната си защита.

През сезон 2023 г. FEBAMBA Women ще се стреми да спечели единадесета титла от LFB. Отборът също така ще участва в Южноамериканското първенство, където ще се стреми да спечели титлата за трети пореден път.