Футбол Лига Европа 00' Espanyol Espanyol 0-0 CSKA Moscow CSKA Moscow
Футбол Лига Европа 00' Man Utd Man Utd 0-0 AZ AZ
Футбол Лига Европа 00' Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach 0-0 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
Футбол Лига Европа 00' Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-0 Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
Футбол Лига Европа 00' Partizan Belgrade Partizan Belgrade 0-0 FC Astana FC Astana
Футбол Лига Европа 00' Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 Braga Braga
Футбол Лига Европа 00' Wolverhampton Wolverhampton 0-0 Besiktas Besiktas
Футбол Лига Европа 00' Rangers Rangers 0-0 Young Boys Young Boys
Футбол Лига Европа 00' Wolfsburg Wolfsburg 0-0 St Etienne St Etienne
Футбол Лига Европа 00' Gent Gent 0-0 PFC Oleksandria PFC Oleksandria
Футбол Лига Европа 00' FC Porto FC Porto 0-0 Feyenoord Feyenoord
Футбол Лига Европа 00' Roma Roma 0-0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Футбол Гибралтар - Национална Лига 18' Manchester 62 FC [8] Manchester 62 FC 0-1 FCB Magpies [5] FCB Magpies
Футбол Боливия - Клаусура 42' Nacional Potosi [6] Nacional Potosi 3-0 Роял Пари ФК [9] Роял Пари ФК
Футбол Уругвай - Лига на Резервите 43' Atletico Fenix Reserves 1-0 Progreso Reserves
Футбол Израел - Дивизия 1 - Жени 45' Макаби Емек Хефер жени 3-0 Макаби Хадера жени Макаби Хадера жени
Футбол Уругвай - Лига на Резервите 45' Juventud De Las Piedras Reserves 1-1 Nacional de Montevideo Reserves
Футбол Белгия - Лига на Резервите 52' Royal Excel Mouscron Reserves [7] Royal Excel Mouscron Reserves 3-1 Roeselare Reserves [13] Roeselare Reserves
Футбол Израел - Дивизия 1 - Жени 58' Бнот Нетаня жени Бнот Нетаня жени 0-3 Кирият Гат жени Кирият Гат жени
Футбол Бразилия - Мачове 58' Ceara U19 Ceara U19 1-1 Ferroviario U19 Ferroviario U19
Футбол Гватемала - Лига Национал 84' Deportivo Sanarate FC [5] Deportivo Sanarate FC 0-0 Antigua GFC [4] Antigua GFC
Футбол Израел - Дивизия 1 - Жени 87' Апоел Раанана жени Апоел Раанана жени 0-5 Макаби Холон жени Макаби Холон жени
Футбол Лига Европа 90' Rennes [4] Rennes 2-0 Lazio [3] Lazio
Футбол Лига Европа 93' PSV [3] PSV 1-1 Rosenborg [4] Rosenborg
Футбол Лига Европа 93' +4 Dynamo Kiev [3] Dynamo Kiev 0-1 Lugano [4] Lugano
Футбол Лига Европа 93' +3 FC Copenhagen [1] FC Copenhagen 0-1 Malmo FF [2] Malmo FF
Футбол Лига Европа 95' +5 Eintracht Frankfurt [2] Eintracht Frankfurt 2-3 Guimaraes [4] Guimaraes
Баскетбол Евролига 1 - 10:00 Real Madrid Real Madrid 0-0 Olympiacos Olympiacos
Баскетбол Италия - Регионално до 20 1 - 10:00 Athletic System San Giorgio до 20 0-0 Volla U20
Баскетбол Италия - Серия Б 2 - 10:00 [12] Gessi Valsesia Basket Borgosesia 2-14 Fortitudo Alessandria [11]
Баскетбол Евролига - Жени 2 - 04:03 Uni Girona Women [7] Uni Girona Women 21-35 Basket Lattes Montpellier Women [4] Basket Lattes Montpellier Women
Баскетбол Исландия - Висша Лига 2 - 01:12 Fjolnir [11] Fjolnir 38-43 Njardvik [4] Njardvik
Баскетбол Исландия - Дивизия 1 2 - 01:14 Hottur 36-44 Alftanes
Баскетбол Исландия - Дивизия 1 2 - 03:04 Skallagrimur Skallagrimur 42-39 Snaefell Snaefell
Баскетбол Исландия - Висша Лига 2 - 00:12 KR Reykjavik [5] KR Reykjavik 42-39 Valur [10] Valur
Баскетбол Евролига 2 - 01:26 Maccabi Tel Aviv [4] Maccabi Tel Aviv 42-50 CSKA Moscow [5] CSKA Moscow
Баскетбол Франция - Купа - Жени 3 - 10:00 Баскет Ландис жени Баскет Ландис жени 31-15 Charnay Women
Баскетбол Франция - Купа - Жени 3 - 10:00 Mondeville Women Mondeville Women 30-32 Landerneau Women Landerneau Women
Баскетбол Италия - Регионално до 20 3 - 06:01 СГ Фортитудо до 20 39-28 Орса Барчелона до 20
Баскетбол Холандия - ДБЛ 3 - 06:52 Feyenoord Rotterdam [2] Feyenoord Rotterdam 47-51 Баскетбол Академия Лимбург [7] Баскетбол Академия Лимбург
Баскетбол Италия - Регионално до 20 4 - 02:02 Санта Рита Таранто до 20 67-45 Массафра до 20
Баскетбол Италия - Регионално до 20 4 - 05:21 Совичо до 20 62-66 Биасоно до 20
Баскетбол Евролига 4 - 04:26 Crvena Zvezda [10] Crvena Zvezda 55-69 Baskonia [11] Baskonia
Баскетбол Адриатическа Лига - Дивизия 2 4 - 02:14 Novi Pazar [8] Novi Pazar 89-91 Borac Cacak [1] Borac Cacak
Баскетбол Финландия - Дивизия 1А 4 - 01:45 HBA Marsky 80-64 Lokoko Bisons Lokoko Bisons
Баскетбол Куба - ТНА 4 - 00:43 Метрополитанос 64-61 Матанзас
Баскетбол Адриатическа Лига - Дивизия 2 4 - 00:58 Динамик Белград [9] Динамик Белград 94-92 Sutjeska [5] Sutjeska
Баскетбол Естония - 1. Лига 4 - 02:50 EMÜ SK 74-65 Tartu Kalev/Estiko
Волейбол Greece 3rd Division Sfam Fivos 0-0 ASP Iones
Волейбол Унгария - Регионална Лига - Жени TFSE 3 Women 0-0 Херкулес SE Жени
Волейбол Greece 3rd Division AK Zografou 0-0 AE Agias Paraskevis
Волейбол Greece 3rd Division Athina Magkoufanas 12-13 Panellinios GS Panellinios GS
Волейбол Полша - Университетска Лига - Жени 16-25 Uniwersytet Warszawa Women 0-0 АВФ Варшава Жени
Волейбол Poland Plus Liga MKS Bedzin [14] MKS Bedzin 16-6 Resovia Rzeszow [12] Resovia Rzeszow
Волейбол Италия - А1 - Жени Новара жени Новара жени 10-15 Chieri Women Chieri Women
Волейбол Greece 3rd Division Еноси Тоумпас 15-11 Академия Олимпос
Волейбол Италия - А1 - Жени Perugia Women [14] Perugia Women 14-10 Конелиано жени [1] Конелиано жени
Волейбол Шампионска Лига Trentino Trentino 13-17 Fenerbahce Fenerbahce
Волейбол Полша - Университетска Лига WAT Warszawa 20-17 Uniwersytet Lazarskiego Warszawa
Волейбол Slovakia Cup Women 25-16,25-11 Пезинок жени Пезинок жени 5-2 Brusno Women
Волейбол Hungary League Women 25-20 Hungast-Haladas Women 13-12 Jaszberenyi RK Women Jaszberenyi RK Women
Волейбол Холандия - Ередивизия - Жени 25-14,10-25 VC Zwolle Women [6] VC Zwolle Women 5-9 Eurosped Twente Women [1] Eurosped Twente Women
Волейбол Greece 3rd Division 14-25 Navarhos Votsis 20-23 Apollon Kalamarias Apollon Kalamarias
Волейбол Hungary League Women 13-25,20-25,25-22 Palota VSN KFT Women 4-2 TFSE Women
Волейбол Израел - Висша Лига - Жени 23-25,25-15,19-25,25-14 Maccabi AOV Women 1-4 Maccabi Hadera Women
Волейбол Полша - 3. Лига 28-26,18-25,24-26,25-21 SK Gornik Radlin 1-2 Trojka Mikolow
Волейбол Израел - Регионална Лига - Жени 25-23,27-25,22-25,22-25 Hapoel Ironi Bat Yam Women 3-1 Апоел Шаар Ханегев жени
Хокей на лед Национални Отбори (Без Продължения) 2 - 11:20 Switzerland 2-0 Norway Norway
Хокей на лед Германия - Лига 2 - 03:43 Eisbären Berlin [4] Eisbären Berlin 0-1 Dusseldorfer EG [8] Dusseldorfer EG
Хокей на лед Euro Hockey Challenge 3 - 20:00 Hungary Hungary 1-2 Japan Japan
Хокей на лед IIHF U20 World Championships Div 1B 3 - 15:40 Ukraine U20 [2] Ukraine U20 1-4 Hungary U20 [2] Hungary U20
Хокей на лед Чехия - Регионална Лига 3 - 54:08 HC Кластерец над Охри 5-5 Руднице над Лабем
Хокей на лед Евро Хокей Тур 3 - 00:00 Czech Republic [1] Czech Republic 3-3 Finland [2] Finland
Хандбал France Starligue 02:54 Nantes [5] Nantes 1-1 AIX UC [6] AIX UC
Хандбал Croatia Cup 17:18 RK Novi Marof 9-13 МРК Чаковец
Хандбал Дания - Хандболдлиган 30:00 Skjern Håndbold [3] Skjern Håndbold 11-18 Team Tvis Holstebro [2] Team Tvis Holstebro
Хандбал Израел - Национална Лига - Жени 33:15 Maccabi Rishon LeZion Women Maccabi Rishon LeZion Women 19-7 HC Holon Women HC Holon Women
Хандбал Дания - 1-ва Дивизия 52:10 TM Tønder [11] TM Tønder 19-28 ТМС Рингстед [1] ТМС Рингстед
Хандбал Израел - Национална Лига - Жени 43:33 Maccabi Ramat Gan Women Maccabi Ramat Gan Women 20-19 Hapoel Rishon LeZion Women
Хандбал Германия - Бундеслига 60:00 Die Eulen Ludwigshafen [17] Die Eulen Ludwigshafen 25-26 TSV Hannover Burgdorf [4] TSV Hannover Burgdorf
Тенис ITF W15 - Канкун 30-0 Лилиан Полинг 3-6,3-1 Anastasia Sysoeva
Тенис ITF W15 - Канкун 0-0 Jamilah Snells 6-2,4-6,0-0 Мио Мушика
Тенис ITF M15 - Санто Доминго - Дв. М. 0-0 Ей Дж Катанзарити/Джоуди Магинли 6-1,4-3 Айдан Гомез Осорио/Йохандри П Гарсия
Тенис ITF M15 - Санто Доминго - Дв. М. 0-0 Ник Харт/Максим Тикхомиров 6-2,0-0 Арвид Нордквист/Симон Ийтбарек
Тенис ITF W15 - Канкун A-40 Elle Christensen 6-3,5-5 Arisha Ladhani
Тенис ITF M15 - Канкун 30-15 Фелипе М Сарасаге 6-2,1-1 Арон Пиърс
Тенис ITF W15 - Канкун 15-30 Katya Townsend 1-6,0-1 Nika Kukharchuk
Ръгби Юниън Франция - Дивизия 2 00:57 Biarritz Biarritz 0-0 Гренобъл Гренобъл
Снукър Шотландия Оупън 2019 12/12 19:00 Shaun Murphy 0-2 David Gilbert
Снукър Шотландия Оупън 2019 12/12 19:00 Рони О'Съливан 1-1 Джо Пери
Снукър Шотландия Оупън 2019 12/12 19:00 John Higgins 0-2 Джак Лисовски
Футзал Италия - Серия A - Кръг 13 00:00 Latina Latina 0-0 Genova
Хокей в Зала Световно Първенство - Жени - Четвъртфинали 3 - 18:48 Швейцария жени Швейцария жени 10-4 Латвия жени Латвия жени
Тенис на маса Полша Първа лига - Жени 9-11 Ана Зажак 7-9 Катарзуна Галус
Тенис на маса Москва - Лига Про 7-11,11-2 Kirill Puzankov 7-9 Соман Хюсейн
Бадминтон Италия Интернешънъл - Квалификации 8-21 Хюн Ил Лий 10-16 Arnaud Merkle
Бадминтон Италия Интернешънъл - Жени - Квалификации 4-21,21-14 Anne Fuglsang 7-10 Vivien Sandorhazi
Бадминтон Италия Интернешънъл - Жени - Квалификации Анна Михалкова 0-0 Petra Polanc
еСпортове CS:GO - cs_summit - Match 1 12/12 19:10 mousesports 7-0 Virtus Pro Virtus Pro
еСпортове CS:GO - United Masters League 12/12 18:05 Sprout Sprout 11-9 Giants Giants