Skip Esports

Results

Футбол Испания - Терцера Група 13 04/11 14:00 CD Aguilas CD Aguilas v ФК Картагена Б ФК Картагена Б Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия - Жени 04/11 14:00 Берум жени Берум жени v Нордстранд жени Нордстранд жени Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия - Жени 04/11 14:00 Рандесунд жени Рандесунд жени v Follo HK Damer Women Follo HK Damer Women Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Kristiansand Kristiansand v Фалк Хортен Фалк Хортен Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Nøtterøy Håndball Nøtterøy Håndball v Viking TIF Viking TIF Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Херулф Мос Херулф Мос v St.Hallvard St.Hallvard Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Ставангер ИФ Ставангер ИФ v Sandnes Sandnes Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Charlottenlund SK Charlottenlund SK v Осло-Стюдентес ИК Осло-Стюдентес ИК Postponed
Хандбал Норвегия - 1-ва Дивизия 04/11 14:00 Follo Follo v Викхамър Викхамър Postponed
Футбол Германия - Оберлига Бавария - Юг 04/11 14:00 Jahn Regensburg II Jahn Regensburg II v SV Donaustauf SV Donaustauf Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Бремен 04/11 13:30 LTS Bremerhaven LTS Bremerhaven v ЕСК Геестемюнде ЕСК Геестемюнде Postponed
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:30 FC Pesch 1956 FC Pesch 1956 v SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20 Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:30 SV Deutz 05 SV Deutz 05 v Fortuna Cologne II Fortuna Cologne II Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:30 VfL Vichttal VfL Vichttal v SV Breinig SV Breinig Cancelled
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:30 SC Düsseldorf West SC Düsseldorf West v Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:30 VfB Hilden VfB Hilden v SF Niederwenigern SF Niederwenigern Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:15 Щеркраде-Норд Щеркраде-Норд v Теутония Ст Тонис Теутония Ст Тонис Postponed
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 04/11 13:04 Belgium (dm1trena) Esports v France (Nazario) Esports 2-1
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 04/11 13:04 Portugal (LaikingDast) Esports v Germany (Foggy) Esports 3-0
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 US Pianese US Pianese v Лорнано Бадесе View
Тенис на маса Сетка Купа 04/11 13:00 Oleksii Degtiariov v Владимир Чорнобаб 3-0
Футбол Замбия - Супер Лига 04/11 13:00 Red Arrows FC Red Arrows FC v Йънг Грийн Ийгълс Йънг Грийн Ийгълс Cancelled
Футбол Беларус - Висша Лига 04/11 13:00 ФК Сморгон ФК Сморгон v Шахтьор Солигорск Шахтьор Солигорск Postponed
Футбол Бразилия - Кампеонато Паулиста А3 04/11 13:00 Linense Linense v Капивариано Капивариано Postponed
Футбол Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 04/11 13:00 Sotra Sotra v Келсас Келсас Postponed
Футбол Норвегия - Дивизия 1 04/11 13:00 IK Start IK Start v Jerv Jerv Postponed
Футбол Германия - Оберлига Бремен 04/11 13:00 SC Borgfeld SC Borgfeld v Аумунд Вегесак Аумунд Вегесак Postponed
Футбол Германия - Оберлига Бремен 04/11 13:00 BSC Hastedt BSC Hastedt v Унион 60 Бремен Унион 60 Бремен Postponed
Футбол Германия - Оберлига Бремен 04/11 13:00 KSV Vatan Sport Bremen KSV Vatan Sport Bremen v Блументалер Блументалер Postponed
Футбол Германия - Оберлига Бремен 04/11 13:00 Комет Арстен Комет Арстен v БТС Нойщад БТС Нойщад Postponed
Хандбал Tурция - Суперлига 04/11 13:00 Guneysu SK Guneysu SK v MYK Hentbol MYK Hentbol Cancelled
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 Сан Лука Сан Лука v АСД Ликата АСД Ликата Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 Bagnolese Bagnolese v Гивицано Гивицано Postponed
Баскетбол Белгия - Топ Дивизия 1 04/11 13:00 Spirou Charleroi B Spirou Charleroi B v LDP Donza LDP Donza Cancelled
Футбол Италия - Серия C - Група C 04/11 13:00 Juve Stabia Juve Stabia v Catanzaro Catanzaro Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 Borgosesia Borgosesia v ASDC Gozzano ASDC Gozzano Postponed
Баскетбол Германия - Бундеслига 04/11 13:00 Ludwigsburg Ludwigsburg v Fraport Skyliners Fraport Skyliners Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 FBC Gravina FBC Gravina v AC Nardo AC Nardo Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 Olympia Agnonese Olympia Agnonese v Tolentino Tolentino Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 АСД Монтеджорджо АСД Монтеджорджо v Vastese Vastese Postponed
Футбол Италия - Серия Д 04/11 13:00 Реал Агро Аверса Реал Агро Аверса v Taranto Taranto Postponed
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:00 Виктория Глеш Пафендорф Виктория Глеш Пафендорф v SpVg Wesseling-Urfeld SpVg Wesseling-Urfeld Cancelled
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Чамбли Тели до 19 Чамбли Тели до 19 v Амиен до 19 Амиен до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 St Pryve St Hilaire U19 St Pryve St Hilaire U19 v Lille U19 Lille U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Монфермей до 19 Монфермей до 19 v ДА Дранси до 19 ДА Дранси до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Strasbourg U19 Strasbourg U19 v КА Понтарлие до 19 КА Понтарлие до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Мериняк до 19 Мериняк до 19 v Анжер до 19 Анжер до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Cannes U19 Cannes U19 v AS Pieve Di Lota U19 AS Pieve Di Lota U19 Postponed
Футбол Германия - Оберлига Bade-Wurttemberg 04/11 13:00 Льорах-Бромбах Льорах-Бромбах v Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union Postponed
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 ТСВ Виктория Клархолц ТСВ Виктория Клархолц v Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:00 FC Hurth FC Hurth v Viktoria 08 Arnoldsweiler Viktoria 08 Arnoldsweiler Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:00 Дърен Дърен v Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:00 ВфЛ Алфтер ВфЛ Алфтер v Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Мителрайн 04/11 13:00 FC Hennef 05 FC Hennef 05 v SV Eilendorf SV Eilendorf Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Hessen 04/11 13:00 SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910 v СВ Зелишеим СВ Зелишеим Postponed
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 Hammer SPVG Hammer SPVG v Финенторп/Баменол Финенторп/Баменол Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Hessen 04/11 13:00 Bad Vilbel 1919 Bad Vilbel 1919 v Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar Postponed
Футбол Германия - Оберлига Hessen 04/11 13:00 VfB Ginsheim VfB Ginsheim v Стайнбах Стайнбах Postponed
Футбол Германия - Оберлига Hessen 04/11 13:00 Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf v FSV Fernwald FSV Fernwald Postponed
Футбол Германия - Оберлига Hessen 04/11 13:00 FC Hanau 93 FC Hanau 93 v SG Barockstadt SG Barockstadt Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 TVD Велбърт TVD Велбърт v Ratingen SV Germania 04/19 EV Ratingen SV Germania 04/19 EV Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 Cronenberger SC Cronenberger SC v SC Velbert SC Velbert Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 FC Monheim FC Monheim v TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 1.ФК Мьонхенгладбах 1.ФК Мьонхенгладбах v FC Kray FC Kray Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck v ФСВ Дуисбург ФСВ Дуисбург Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 SSVg Velbert SSVg Velbert v TSV Meerbusch TSV Meerbusch Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 Ян Хисфелд Ян Хисфелд v Kleve Kleve Postponed
Футбол Германия - Оберлига - Нидерхайн 04/11 13:00 Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen v 1. FC Bocholt 1. FC Bocholt Postponed
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen v ТСГ Шпрокхьовел ТСГ Шпрокхьовел Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 TuS Haltern TuS Haltern v 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-Marienborn Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück v TuS Ennepetal TuS Ennepetal Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 SV Schermbeck SV Schermbeck v SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 Holzwickeder SC Holzwickeder SC v Westfalia Herne Westfalia Herne Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II v Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund v Eintracht Rheine Eintracht Rheine Cancelled
Футбол Германия - Оберлига Westfalen 04/11 13:00 Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen v Gutersloh 2000 Gutersloh 2000 Cancelled
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Lyon U19 Lyon U19 v Клермон Фут до 19 Клермон Фут до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Guingamp U19 Guingamp U19 v Авранчес до 19 Авранчес до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Верту до 19 Верту до 19 v Нант до 19 Нант до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Марсилия до 19 Марсилия до 19 v Toulouse U19 Toulouse U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Sporting Club Toulon U19 Sporting Club Toulon U19 v Ajaccio U19 Ajaccio U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Nimes U19 Nimes U19 v Коломиер до 19 Коломиер до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 AS Beziers U19 AS Beziers U19 v Montpellier U19 Montpellier U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 St Etienne U19 St Etienne U19 v Monaco U19 Monaco U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Istres U19 Istres U19 v Nice U19 Nice U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Tours U19 Tours U19 v Лавал до 19 Лавал до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Concarneau до 19 Concarneau до 19 v Rennes U19 Rennes U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Le Mans U19 Le Mans U19 v Чатеаурокс до 19 Чатеаурокс до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Bordeaux U19 Bordeaux U19 v Брест до 19 Брест до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Нанси до19 Нанси до19 v Torcy U19 Torcy U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Bourg-Peronnas U19 Bourg-Peronnas U19 v Paris FC U19 Paris FC U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Каен до 19 Каен до 19 v Орлеан до 19 Орлеан до 19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Дижон АСПТТ до 19 Дижон АСПТТ до 19 v Sochaux U19 Sochaux U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Metz U19 Metz U19 v Troyes U19 Troyes U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Valenciennes U19 Valenciennes U19 v Evreux FC 27 U19 Evreux FC 27 U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Lens U19 Lens U19 v Le Havre U19 Le Havre U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Auxerre U19 Auxerre U19 v Dijon U19 Dijon U19 Postponed
Футбол Франция - Лига до 19 04/11 13:00 Фейниес - Олноуи  до 19 Фейниес - Олноуи до 19 v ПСЖ до 19 ПСЖ до 19 Postponed
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 04/11 12:58 Athletic Bilbao (OoLancer) Esports v Atletico Madrid (Walker) Esports 3-0
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 04/11 12:58 Real Madrid (Baphomet) Esports v Barcelona (Stig) Esports 0-3