Date | R | Домакин v Гост | - |
05/08 12:30 |
23 |
[173] Наоми Осака v Клара Бурел
[45] |
7-6,6-1
|
05/08 11:45 |
23 |
[59] Тейлър Таунзенд v Бренда Фрухвиртова
[102] |
6-3,2-6,0-6
|
05/08 11:45 |
23 |
[54] Каролин Долехиде v Бернарда Пера
[77] |
6-7,3-6
|
05/08 11:35 |
23 |
[67] Ана Каролина Шмедлова v Александра Саснович
[113] |
2-6,6-7
|
05/08 10:40 |
23 |
[50] Даян Пари v Анна Блинкова
[46] |
2-6,3-6
|
05/08 09:00 |
23 |
[65] Татяна Мария v Линда Фрухвиртова
[150] |
7-6,3-6,6-2
|
05/08 09:00 |
23 |
[37] Дона Векич v Лесия Цуренко
[44] |
2-6,6-3,6-7
|
05/08 09:00 |
23 |
[72] Елина Аванесян v Кристина Букса
[70] |
6-7,6-0,7-5
|
05/07 17:30 |
23 |
[76] Грийт Минен v Диана Шнайдер
[62] |
2-6,3-6
|
05/07 16:50 |
23 |
[55] Магдалена Фреч v Ашлин Крюгер
[66] |
7-6,6-3
|
05/07 16:35 |
23 |
[194] Лорън Дейвис v Анжелика Кербер
[331] |
1-6,0-6
|
05/07 15:20 |
23 |
Витория Паганети v Лукреция Стефанини
|
5-7,3-6
|
05/07 15:00 |
23 |
[63] Ана Богдан v Лейла Фернандес
[34] |
6-4,6-1
|
05/07 14:50 |
23 |
[42] Ксиню Ванг v Юе Юан
[38] |
4-6,6-1,6-2
|
05/07 14:35 |
15 |
[138] Юлия Стародъбстева v Кейти Волинец
[109] |
6-4,4-6,4-6
|
05/07 14:20 |
23 |
[49] Аранча Рус v Камила Осорио
[64] |
6-4,3-6,4-6
|
05/07 14:05 |
15 |
[73] Осеане Додин v Бренда Фрухвиртова
[102] |
4-6,3-6
|
05/07 13:00 |
15 |
[86] Лаура Зигмунд v Хулия Риера
[94] |
6-4,6-4
|
05/07 13:00 |
23 |
[87] Мартина Тревисан v Юлия Путинцева
[41] |
3-6,4-6
|
05/07 12:15 |
15 |
[74] Виктория Голубич v Линда Фрухвиртова
[150] |
1-6,6-7
|
05/07 11:45 |
15 |
[78] Клара Тоусън v Олга Данилович
[112] |
6-2,6-0
|
05/07 11:45 |
15 |
[103] Александра Крунич v Александра Саснович
[113] |
5-7,2-6
|
05/07 10:20 |
23 |
[40] Мира Андреева v Паула Бадоса
[126] |
2-6,3-6
|
05/07 10:05 |
15 |
[68] Жаклин Кристиан v Варвара Грачева
[88] |
6-3,2-6,3-6
|
05/07 09:50 |
15 |
[71] Мария Лордес Карле v Тайла Престън
[139] |
4-6,6-4,6-1
|
05/07 09:00 |
23 |
[318] Lisa Pigato v Шелби Рoджърс
[398] |
1-6,0-6
|
05/07 08:00 |
15 |
[77] Бернарда Пера v Ана Бондар
[95] |
3-6,6-4,6-2
|
05/07 08:00 |
15 |
[79] Виктория Томова v Рената Заразуа
[103] |
4-6,6-2,6-7
|
05/07 08:00 |
15 |
[104] Ребека Масарова v Лаура Пигоси
[125] |
6-7,6-3,7-5
|
05/07 08:00 |
15 |
[120] Ребека Срамкова v Даря Семенистая
[122] |
6-3,6-4
|
Теннис турнирът "УТА Рим" (Internazionali BNL d'Italia) е ежегоден професионален тенис турнир, който се провежда в Рим, Италия. Турнирът е част от сериите WTA 1000 и се провежда на червени кортове на открито.
Първото издание на турнира се провежда през 1930 година като Открито първенство на Италия. От 1969 година турнирът се провежда ежегодно в Рим и от 2009 година е част от сериите WTA Premier 5. През 2021 година става WTA 1000.
Турнирът е един от най-престижните тенис турнири в света и привлича най-добрите тенисисти в света. Списъкът с шампионите включва имена като Серина Уилямс, Мария Шарапова, Винус Уилямс, Мартина Навратилова и Крис Евърт.
Турнирът се провежда в края на април и началото на май и е част от сезона на червени кортове, който води до Откритото първенство на Франция.