Results

Date R Домакин vs Гост -
04/06 12:00 - ЮЕс Мастърс vs View
04/07 11:44 - ЮЕс Мастърс vs View
ЮЕс Мастърс е едно от четирите най-големи шампионати по голф в света, организирани от Августа Нешънъл Голф Клуб в Огъста, Джорджия. Това е първият голям шампионат всяка година и се провежда през първия пълен уикенд на април.

В турнира могат да участват само по покана, а победителите от предишните 10 Мастърс турнира и петте последни големи първенства се класират автоматично. По същия начин се класират и всички играчи, които са в топ-50 на световната ранглиста в края на седмицата преди Мастърс. Победителите в големите аматьорски първенства също се класират направо за турнира.

ЮЕс Мастърс е едно от най-престижните събития в спорта и е известно със своята трудна селективна игра, предизвикателното си игрище и уникалните си традиции. Полето от 90 играчи се състезава на 18-лунково игрище, което е известно като едно от най-трудните в голфа.Победителят облича зелено сако, което става символ на постижение в голфа.

ЮЕс Мастърс е едно от най-емблематичните събития в голфа и е единственият голям първенство, което се провежда на едно и също игрище всяка година. Нарежда се сред най-важните състезания в спорта и е признат за един от най-големите тестове в голфа.