03/17 16:30 25 [8] МТК Будапеща vs Кисварда [11] 2-1
03/17 13:45 25 [1] Ференцварош vs Академия Пушкаш [5] 1-1
03/17 11:30 25 [7] Дебрецен ВШК vs Залаегерсег [10] 5-1
03/16 16:45 25 [5] Кечкемет ТЕ vs МОЛ Фехервар [3] 0-1
03/16 14:30 25 [7] Дьошдьор vs Пакси [2] 2-1
03/16 12:00 25 [9] Уйпещ vs Мезоковесд Жори [12] 2-2
03/10 19:00 24 [10] Залаегерсег vs МТК Будапеща [8] 2-2
03/10 14:30 24 [3] МОЛ Фехервар vs Ференцварош [2] 0-2
03/10 12:00 24 [1] Пакси vs Дебрецен ВШК [6] 1-1
03/09 14:15 24 [7] Кечкемет ТЕ vs Кисварда [11] 3-1
03/09 11:45 24 [12] Мезоковесд Жори vs Дьошдьор [9] 1-2
03/08 19:00 24 [4] Академия Пушкаш vs Уйпещ [10] 0-2

Първа унгарска футболна лига или ОТП Банк лига (на унгарски: Nemzeti Bajnokság I), е най-високото ниво в унгарския футбол от учредяването ѝ през 1901. Нейното официално име е ОТП Банк лига (OTP Bank Liga), което носи заради спонсора си ОТП Банк – най-голямата банка в Унгария. Българската „Банка ДСК“ е собственост на ОТП Банк. Към 1 май 2014 лигата е 28-ото най-силно първенство в Европа, според коефициентите на УЕФА.

В първенството се състезават 16 отбора, който играят два пъти помежду си – веднъж като домакин и гост. В края на сезона завършилият на първо място влиза в квалификациите на Шампионската лига. Вторият и третият, както и носителят на купата на Унгария влизат в квалификациите на Лига Европа. Последните два отбора изпадат във Втора унгарска футболна лига. Тя е разделена на източна и западна част и победителите от двете първенства се класират в Първа лига.

С най-много мачове в първенството е Золтан Вег с 569 участия. Едни от най-известните играчи играли в лигата са Ференц Пушкаш, Имре Шлосер, Флориан Алберт, Ласло Кубала, Золтан Гера.